Torby kopertówki

Torebki damskie kopertówki - Maryhol

Torebka to jeden z ważniejszych elementów stylizacyjnych. Jak mawia większość kobiet: Torebka powinna pasować nie tylko do stylizacji ale również do okazji. Kopertówki to małe torebki, które najczęściej wybierane do wieczorowych kreacji. Te niewielkich rozmiarów torebki są w stanie podkreślić elegancki styl. Najważniejsze jest jednak to aby torby kopertówki dobrze dobrać do sylwetki. Kobiety o okrąglejszych kształtach i o dużej posturze powinny wybierać duże torby kopertówki. Natomiast dla kobiet z filigranową posturą sprawdzą się torebki o mniejszych bardziej kompaktowych wymiarach. Z myślą o różnych potrzebach powstała nasza kolekcja torebek kopertówek. W tej kategorii na pewno każda kobieta znajdzie swój wymarzony typ torebki kopertówki. W kolekcji dostępne kopertówki o klasycznym kroju.

Szeroki wybór stylowych torebek w dobrej cenie. Kopertówki wykonane zostały ze skóry ekologicznej, zdobione brokatem. Zapinane na wygodny klips magnetyczny. Mimo swoich niewielkich gabarytów jest to torba, która pomieści wszystko co niezbędne podczas wyjścia na spotkanie towarzyskie czy przyjęcie okazjonalne. Torebki wizytowe, kopertówki dostępne w klasycznych wersjach kolorystycznych.

 

Zobacz też: torby damskie sportowe, torby premium, duże torby damskie, średnie torby damskie, małe torebki damskie, torebki 2w1, torby listonoszki

Aktywne filtry