Poznajmy się!

Nazywam się Maria i jestem założycielką marki MARYHOL. Od dziecka marzyłam o posiadaniu własnej firmy, a jako dorosła już kobieta zdecydowałam się spełnić swoje marzenia. Pomysł tworzenia torebek był spontaniczny i dzięki pomocy rodziny oraz przyjaciół zaczęłam wcielać go w życie. 

I w ten sposób postała firma MARYHOL...

Gdzie znajduję się Pracownia MARYHOL?

Na Warmii i Mazurach, w małej miejscowości o nazwie Szczytno tworzą się Nasze torebki. Zespół MARYHOL starannie pracuje by spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających. Szycie torebek wymaga opanowania i cierpliwości, a okolica lasów i jezior bardzo Nam w tym pomaga!

Co cechuje markę?

Lubimy użyteczne rzeczy, dlatego tworzymy torebki, które mają wiele zastosowań, są uniwersalne, a przy czym pięknie prezentują się zarówno na młodych dziewczynach, jak i na dojrzałych kobietach. 

Jaka jest misja i wizja firmy?

MARYHOL chce pokazać, że Polskie produkty mają wielki potencjał i powinny zostać docenione zarówno w kraju jak i zagranicą. Dbając o jakość Naszych torebek mamy nadzieję zdobyć zaufanie kobiet, które będą je nosić z ogromną dumą!

Pragniemy być najbardziej docenianą Polską pracownią, która tworzy torebki dla kobiet!

Poznaj ekipę MARYHOL!

Nasza ekipa to same kobiety! I w takim gronie pracuje Nam się naprawdę świetnie! Każda z Nas ma inny styl, a dzięki temu tworzą się różne torebki!

Iza Beata Danusia

Wiemy, że kobiety lubią czuć się wyjątkowo, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Jeżeli chodzi Wam po głowie wymarzona torebka - napisz do Nas wiadomość, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!

W Naszej pracowni mamy również super maszynę, która wyhaftuje dla Was co sobie tylko wymarzycie! Jest to naprawdę świetna opcja, szczególnie na prezent! Zobaczcie jak to wygląda! 

 

Dziękujemy za zaufanie i życzymy Wam udanych zakupów!