Jak to się zaczęło...

Jak to się zaczęło...


Wraz z nowym wyglądem Naszego sklepu rodzi się blog MARYHOL! Będziemy opowiadać Wam nie tylko o torebkach, ale i o wydarzeniach, w których bierzemy udział! Targi i inne wyjazdy będziecie mogli przeżyć razem z Nami! Oprócz tego zdradzimy kilka sekretów związanych z Naszą pracą i przyznamy się skąd bierzemy inspiracje do tworzenia nowych  modeli. Chcemy pokazać tu również Was i Wasze pomysły na torby, które tworzymy na specjalne zamówienie.

3, 2, 1... start!

Nazywam się Maria i jestem autorką całego zamieszania. Dwa lata temu podjęłam decyzję o przeniesieniu się na studia zaoczne i rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy. Z perspektywy czasu widzę, że było to bardzo odważne posunięcie z mojej strony, ale niczego nie żałuję! Jak wspomniałam, jestem studentką, a co ciekawe - Zarządzania! Wiedza, którą zdobywam na studiach bardzo przydaje mi się w prowadzeniu własnej działalności, ale na pewno wiele z Was zastanawia się skąd ten pomysł na tworzenie torebek? Niestety nie potrafię udzielić na to jednoznaczniej odpowiedzi. Ta decyzja była bardzo spontaniczna, a że jestem osobą, która lubi stawiać sobie wysoko poprzeczkę stwierdziłam - czemu nie?! Pamiętam, że jako mała dziewczynka odwiedzałam swojego dziadka w jego pracowni krawieckiej, a jako nastolatka pomagałam w szwalni mojego taty. Stąd pozostało mi zamiłowanie do maszyn, szycia i tworzenia.
Torebki przechowują skarby, to element mody, ale i przedmiot, z którym żadna kobieta nigdy się nie rozstaje! Sama często miałam problemy ze znalezieniem w sklepach wymarzonego modelu, więc stwierdziłam, że mogłabym stworzyć go sama! Te argumenty przekonały mnie, że mogę przecież projektować torebki i pokazywać innym swoją kreatywność i pasję!

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej? Odwiedź mnie na Instagramie! https://www.instagram.com/maryholka/

Początki to była droga przez mękę i wcale nie żartuję! Nie dość, że nie miałam wielkiego doświadczenia w projektowaniu to moje umiejętności szycia na maszynie były na bardzo niskim poziomie. Szycie torebek nie jest takie proste jak wydawało mi się na początku i potrzebowałam wiele czasu, aby uzyskać satysfakcjonujące mnie efekty.

ZOBACZ MOJE PIERWSZE PROJEKTY!

Całe szczęście z pomocą przyszło mi kilka doświadczonych osób, dzięki którym wiele się nauczyłam, a przede wszystkim zaczęłam tworzyć modele, które sama z dumą i chęcią noszę! Ba! Nie tylko ja, bo Wy również! :) Musicie wiedzieć, że bardzo cieszy mnie każde Wasze zamówienie, każda opinia na temat torebki, a przede wszystkim to, że wiele z Was wraca na www.maryhol.pl! Daje mi to ogromną motywację do ciągłego rozwoju i doskonalenia każdego modelu. 

A TERAZ POZNAJCIE TEAM MARYHOL!


                                                                     

Iza i Beata to osoby, które wkładają całe swoje serce w tworzenie nowego modelu. Każda torebka szyta jest na Wasze zamówienie i to spod maszyny i rąk tych Pań, ze skrawków materiałów, nici i dodatków powstaje gotowa torba. Do Naszej ekipy ostatnio dołączyła również Olga, która jest bardzo wstydliwa i nie lubi pozować do zdjęć. Jest jednak bardzo kreatywną i zdolną osobą i to właśnie za jej sprawą powstają spersonalizowane hafty na torebkach i między innymi dzięki jej zdolnościom dostajecie pięknie zapakowane paczki z Waszym zamówieniem. 

Team MARYHOL życzy Wam miłego dnia i widzimy się w następnym wpisie!

M.

ZOBACZ TAKŻEhttps://www.facebook.com/maryhol.bags/

1 Komentarze

  • Avatar
   Gilbert
   maj 31, 2021

   I am lucky I noticed this it's marvelous - <a href="http://www.cheapelectriciansuk.uk/chelmsford-essex.html" target="_blank">Leonardo Electric</a>

Zostaw odpowiedź