Nie wyrzucaj mnie do kosza!

Nie wyrzucaj mnie do kosza!

zęsto przywiązujemy się do przedmiotów jakby były prawdziwymi istotami. Nic dziwnego, w końcu stara kurtka, znoszone buty czy dziurawa bluzka przeżyły z Nami niezapomniane chwile, więc jak można je tak po prostu wyrzucić do kosza?!


Dzisiejszy post niesie ze sobą bardzo ważny przekaz, a wraz z nim chcemy pochwalić się swoim nastawieniem do Naszej pracy oraz Naszymi niezwykłymi klientkami.


Pewnego popołudnia dostaliśmy na Instagramie wiadomość, w której jedna z pierwszych i szczęśliwych posiadaczek torebki MARYHOL zapytała o możliwość przerobienia torebki, którą u Nas kupiła. Stwierdziła, że chce nadać jej drugie życie! Genialne, prawda? Bez wahania podjęliśmy się tego wyzwania. Uzgodniliśmy jakie zmiany mają zostać wprowadzone i po kilku dniach torebka była już u Nas. 
A TU PROFIL NASZEJ POMYSŁOWEJ KLIENTKI.

Naszym zadaniem było skrócenie torebki oraz paska o kilka centymetrów. Dla Nas to nic trudnego, więc w ciągu 30 min. mieliśmy starą torebkę w zupełnie nowym wydaniu!

Co więcej, to nie jest Nasze pierwsze takie wyzwanie! Rok temu zgłosiła się do Nas Pani, której zależało na przerobieniu starego, skórzanego płaszcza. Z pociętych skrawków materiałów mieliśmy uszyć torbę! Ale my lubimy stawiać poprzeczkę wysoko i nieskromnie mówiąc efekt był naprawdę niesamowity!

ZOBACZCIE


Jak możecie zauważyć po Naszych kolekcjach (Bella sesja z końmi, Emma nawiązanie do natury) dajemy Wam ukryte przekazy świadczące o Naszym zamiłowaniu do otaczającego Nas świata. Pomimo, że sami jesteśmy producentami toreb, zużywamy energię i inne surowce jesteśmy otwarci na każdą propozycję z Waszej strony, która robi mały kroczek w stronę lepszego świata.

A więc na dziś zostawiamy Was z przemyśleniami i mamy nadzieję, że zastanowicie się w jaki sposób możecie nadać drugie życie zużytym, starym i niechcianym przedmiotom. 

Z każdym pomysłem na drugie życie dla Waszej torebki możecie zgłaszać się do Nas za pośrednictwem maila (biuro@maryhol.pl) lub Naszych portali społecznościowych.
Miłego dnia!

M.

Zostaw odpowiedź